O NAS:

Jesteśmy zespołem profesjonalistów specjalizujących się w tworzeniu nowoczesnych i funkcjonalnych wnętrz mieszkalnych i komercyjnych. Każdy projekt jest dla nas wyzwaniem i przygodą. Projektujemy z pasją i  nieszablonowo, a naszym celem jest stworzenie wnętrza niepowtarzalnego, odpowiadającego charakterem i funkcjonalnością jego właścicielom. Przy każdym projekcie współpracujemy z wieloma specjalistami związanymi z projektowaniem wnętrz, m.in projektami wszystkich branż instalacyjnych, rzeczoznawcami, stolarzami i szklarzami. ierzemy bezpośredni udział w realizacji każdego projektu, a dzięki własnym ekipom budowlanym jesteśmy w stanie zapewnić kompleksowe i terminowe wykonanie Państwa inwestycji.

NASZA FILOZOFIA:

Nasza filozofia projektowania opiera się na zasadach:

Funkcjonalności - przy projektowaniu jedną z najważniejszych rzeczy jest dla nas funkcjonalność i wygoda w użytkowaniu wnętrz przez ich użytkowników. Projektujemy wnętrza nowoczesne na wiele lat, dlatego podstawą jest dobra ergonomia i uniwersalność rozwiązań.

Nowoczesności - stosujemy zawsze nowoczesne i dobre materiały wykończeniowe i elementy aranżacji. Staramy się by we wnętrzach naszych klientów dobrze współgrały ze sobą drewno, kamień, ceramika i szkło.

Trwałości - każde wnętrze posiada strefy zróżnicowanego użytkowania, dlatego staramy się zawsze wyodrębniać te strefy dostosowując odpowiednio trwałe i dobre jakościowo materiały wykończeniowe. Trwałość to również precyzja wykonania, dlatego przykładamy szczególną wagę do nadzoru autorskiego podczas realizacji inwestycji.

Ekonomii - projektujemy wg zasady zrównoważonego budżetu. Każdy projekt powinien mieć określony budżet, do którego dostosowujemy nasze decyzje projektowe. Dzięki współpracy z wieloma zróżnicowanymi cenowo producentami wyposażenia wnętrz jesteśmy w stanie elastycznie dopasować się do Państwa budżetu inwestycji.